13 Octombrie

ANUNȚ

Conform Hotărârii nr. 30/12.10.2020 a Comitetului Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vâlcea în perioada 14.10.2020 - 28.10.2020 Şcoala Populară de Arte şi Meserii Râmnicu Vâlcea intră in şcenariul roşu, cursurile urmând a se desfăşura on - line.

Vă rugăm să luaţi legătura cu profesorii îndrumători pentru stabilirea programului şi a modului de lucru sau pentru mai multe informaţii sunaţi la secretariatul instituţie 0250736189 sau la numărul de telefon 0742355468- secretar Niţişor Cristiana.