08 Octombrie
Postat de:

Contract curent

CONTRACT nr. /
Părţile au convenit încheierea prezentului contract:
Art.l. PĂRŢILE CONTRACTANTE
Consiliul Judeţean Vâlcea prin Şcoala Populară de Arte şi Meserii Râmnicu Vâlcea cu sediul în Râmnicu Vâlcea, strada G-ral. Magheru nr. 6, bl PI, mezanin telefon/fax 0250/736189, cod fiscal 5785990, reprezentat prin prof. Doina Gănescu în calitate de manager, pe de o parte, denumit în continuare SPAM, şi D-l./D-na.
Numele şi prenumele cursant / reprezentant cursant