08 Octombrie

COMUNICAT

Având în vedere evoluţia situaţiei epidemiologice determinate de răspândirea coronavirusului SARS-CoV-2 şi pentru respectarea măsurilor impuse pentru prevenirea şi combaterea efectelor pandemiei de COVID-19, vă vom pune la dispoziţie pe site-ul şcolii (www.scoaladeartevl.ro) absolut toate informaţiile necesare, inclusiv modelul contractului de şcolarizare pe care vă rugăm să-l aduceţi completat.

De asemenea, pentru a evita aglomeraţiile şi plăţile cash, care pot pune în pericol sănătatea în contextul aceleiaşi pandemii, Şcoala Populară de Arte şi Meserii Rm. Vâlcea recomandă achitarea taxelor prin virament bancar, în contul nostru deschis la Trezoreria Rm. Vâlcea:

- CONT IBAN: R076TREZ67121G335000XXXX

-CUI 5785990

De reţinut că pentru plata prin virament bancar trebuie ţinut cont de faptul că la rubrica ’’Beneficiar” să fie înscris: Şcoala Populară de Arte si Meserii Râmnicu Vâlcea.

VĂ MULŢUMIM PENTRU ÎNŢELEGERE!