26 August

THE INTERNATIONAL CERTIFICATION NETWORK

CERTIFICATE
SRAC as an IQNet Partner hereby states that the organization:
ŞCOALA POPULARĂ DE ARTE SI MESERII
Str. Gen. Magheru, nr. 6, bl. PI, mezanin, Rămnicu Vâlcea, jud. Vâlcea for the following scope:
Cultural education (foreign languages, music, theater, dance, plastic arts and other arts) has implemented and maintains a Quality Management System which fulfils the requirements of the following standard:
ISO 9001 : 2015
Issued on: 2020 - 06 - 25 First issued on: 2020 -06-25