30 August

Școala Populară de Arte și Meserii Rm. Vâlcea

Organizează concurs de recrutare pentru ocuparea unei funcții contractuale vacante din cadrul Compartimentului Personal de Specialitate ,în conformitate cu prevederile Hotărârii Guvernului nr.286/2011, pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzător funcților contractuale și a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare prin HG 1027/2014, după cum urmează:

1 post - referent, studii de scurtă durată, debutant.