29 Noiembrie

ANUNŢ ORGANIZARE EXAMEN DE PROMOVARE

În conformitate cu prevederile Hotărârii Guvernului nr.286/2011, pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzător funcţiilor contractuale si a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, cu modificările si completările ulterioare si cu prevederile O.M.E.N. nr.5138/2014 privind aprobarea Regulamentului de organizare si desfasurare a examenului de promovare a personalului contractual,Școala Populară de Arte și Meserii Rm. Vâlcea organizează examen de promovare dupa cum urmeaza: